Do góry

LAKIERNIK/ NAPRAWIACZ W DZIALE PRZERÓBEK

Miejsce pracy: Mottgers

Opis stanowiska:

  • Praca w Mottgers, Niemcy.
  • Lakierowanie pojazdów, części pojazdów i blach.
  • Częściowe lakierowanie powierzchni.
  • Przygotowanie do procesu lakierowania.
  • Ocena uszkodzeń nadwozia i lakieru.
  • Naprawa.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako lakiernik, najlepiej z doświadczeniem w naprawie pojazdów, maszyn i urządzeń.
  • Dobra znajomość obróbki blachy i drewna.
  • Niezależny, niezawodny i zorientowany pracownik.
  • Ciągłe zaangażowanie i wysoki stopień elastyczności.
  • Umiejętności informatyczne.
  • Prawo jazdy i własny samochód.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 20,00 – 22,00€ brutto / h (w zależności od umiejętności językowych i doświadczenia zawodowego).
  • 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień.
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Wynagrodzenie według umów taryfowych BAP oraz świadczenia dodatkowe, jak np. pracownicze programy emerytalne.

Zachęcamy do przesyłania cv: niemcy@jobs.pl

+48 500 050 595 lub +48 22 859 02 16

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.
Wyłącz okno

    *pole wymagane