Do góry

Monter rurociągów

Miejsce pracy: Oudenbosch

Opis stanowiska:

  • Praca polega na zgodnym z rysunkami i diagramami ustalaniu poprawnej pozycji i trasy systemów rurociągowych na pokładzie, a następnie ich pomiarze, dopasowaniu i instalacji wraz z odpowiadającym wyposażeniem i armaturą.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako monter rur.
  • Czytanie technicznych rysunków.
  • Doświadczenie w instalacjach, demontażu, utrzymaniu i konserwacji systemów rurowych.
  • Doświadczenie w zastosowaniu różnych narzędzi pomiarowych, takich jak miara, kątomierz, poziomica stolarska itp., oraz zastosowanie metod pomiarowych
  • Doświadczenie w wiercenie, gięciu, szlifowanie itp. oraz w konstrukcji, w której występują systemy rurowe
  • Dobra komunikacja w języku angielskim lub niemieckim.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto w wysokości 600 – 650€ netto tygodniowo.
  • Darmowe zakwaterowanie w pojedynczym pokoju.
  • Codzienny transport do miejsca pracy.
  • Przewidywane nadgodziny.
  • Długotrwały kontrakt, praca po 40 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku.
  • Konieczne narzędzia robocze zapewniane przez siebie, jednak zakład zapewnia odpowiednie obuwie, ubranie robocze oraz niezbędne środki ochrony osobistej.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 500 050 595 lub +48 22 859 02 16

oraz przez e-mail: holandia@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *required field