Do góry

SPAWACZ – MONTER TIG

Miejsce pracy: Sint Maartensdijk

Opis stanowiska:

  • 50% spawanie, 50% montaż.
  • Praca z rysunkami / planami.
  • Spawanie konstrukcji do maszyn produkcyjnych oraz rur.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe.
  • Ważne certyfikaty spawalnicze TIG oraz VCA.
  • Zdolność do wykonywania prac według wymagań technicznych, schematów i szablonów.
  • Udokumentowane umiejętności pomiarowe oraz konwersja ułamków na system dziesiętny z używanymi miary i suwmiarki.
  • Język angielski lub niemiecki komunikatywny.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 35 – 36€ netto / h.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin tygodniowo.
  • Przewidywane mnóstwo nadgodzin.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Darmowe zakwaterowanie .
  • Odzież i obuwie ochronne oraz niezbędne narzędzia.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: 500 050 595, 22 859 02 16

oraz przez e-mail: holandia@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *required field