Do góry

Spawacz MAG w Salzburg

Miejsce pracy: Salzburg

Opis stanowiska:

  • Spawanie rur i elementów maszyn.
  • Praca na obrotniku i w pozycjach wymuszonych.
  • Materiały: stal biała – nierdzewna i czarna.

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu.
  • Aktualne certyfikaty.
  • Prawo jazdy i własny samochód.
  • Znajomość języka niemieckiego (min. A2/B1)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2700€ netto miesięcznie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach.
  • Możliwość długotrwałej współpracy.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności.

Więcej informacji pod numerem: +48 22 859 02 16 i +48 500 050 595

Zachęcamy do przesyłania cv: cv@jobs.pl lub niemcy@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *required field