Do góry

Monter płyt elewacyjnych

Miejsce pracy: Salzburg, Górna Austria (Austria)

Opis stanowiska:

  • Prace związane z ociepleniem elewacji budynku.
  • Montaż i klejenie 16 cm płyt elewacyjnych.
  • Wzmacnianie siatką, mocowanie, gruntowanie, tynkowanie.
  • Przygotowania powierzchni przed nałożeniem tynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność montażu i klejenia płyt elewacyjnych, pracy z tynkiem.
  • Znajomość systemów ociepleń budynków.
  • Umiejętność montażu fasad z różnych materiałów (np. drewno, kamień, płyty styropianowe, blacha, wełna mineralna).
  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu pomiarów i montażu.
  • Umiejętność pracy z narzędziami budowlanymi, takimi jak wiertarki, poziomice, noże, szpachle i inne narzędzia ręczne oraz elektryczne.
  • Niemiecki komunikatywny.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2650€ netto miesięcznie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pracę tymczasową na austriackiej umowie z austriackim pracodawcą.
  • Wypłatę na czas.
  • Gwarancję odprowadzania składek.
  • Ubezpieczenie.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich dokumentacji.

Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 22 859 02 16

Zachęcamy do przesyłania cv : niemcy@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *required field