Do góry

Pomocnik w tartaku

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska:

  • Obróbka drewna.
  • Praca na maszynach oraz z narzędziami ręcznymi / elektro.
  • Praca pod okiem doświadczonego pracownika.
  • Wykonywanie projektów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej, zwłaszcza w przemyśle drzewnym, budowlanym lub produkcyjnym.
  • Podstawowa znajomość obsługi maszyn do obróbki drewna, takich jak piły, traki, frezarki
  • Precyzyjna praca z drewnem, dbałość o dokładne wymiary i jakość obróbki.
  • Umiejętność obsługi prostych narzędzi ręcznych (młotki, miarki, noże, pilniki).
  • Język niemiecki komunikatywny.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2300€ netto miesięcznie.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Austriacką umowę z austriackim pracodawcą.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę od zaraz.
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów w czasie trwania rekrutacji oraz w czasie pracy.

Zachęcamy do kontaktu oraz przesyłania cv:

+48 22 859 02 16,

+48 500 050 595,

niemcy@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *required field