Do góry

Operator frezarek CNC – Mazak / Heidenhain

Miejsce pracy: Etten-Leur

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC.
  • Toczenie i frezowanie części wykonanych m.in. ze stali nierdzewnej.
  • Maszyny Mazak, DMU i Okuma.
  • Firma produkuje pompy, uszczelnienia, zawory, urządzenia do odzyskiwania energii, elementy wykonawcze oraz aparaturę kontrolno-pomiarową.
  • Możliwość pracy na różnych maszynach/stanowiskach.

Wymagania:

  • ​Duże doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Umiejętność pracy z miarami amerykańskimi: calami (możliwość nauki).
  • Podstawowa wiedza z zakresu konserwacji maszyn.
  • Prawo jazdy.
  • Własny samochód – mile widziany.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 600 – 700€ netto tygodniowo.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pracę przez 40h w tygodniu.
  • Prace w systemie 3zmianowym.
  • Możliwość nadgodzin.
  • VCA – nie jest wymagane.

Zachęcamy do kontaktu:

+48 500 050 595 oraz + +48 22 859 02 16

oraz do przesyłania cv: holandia@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *pole wymagane