Do góry

Elektryk / Elektronik

Miejsce pracy: Bamberg

Opis stanowiska:

  • Diagnoza stanu izolacji.
  • Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa.
  • Montaż obwodów elektrycznych, kabli.
  • Okablowywanie pomieszczeń.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie pracy elektryka.
  • Własne auto mile widziane.
  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym.
  • Świadectwo ukończenia szkoły.
  • Aktualny SEP

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego : 18 Euro ( A2+) – 20 Euro (B1) Brutto. + 20. Euro diety na wyżywienie oraz 20 Euro diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień .
  • Praca w godzinach od poniedziałku do czwartku od 06.30 : 15:30.
  • Wynagrodzenie płatne ZAWSZE NA CZAS!
  • Zapewnione zakwaterowanie (pokoje 1 osobowe)
  • Stały kontakt z polskojęzycznym rekruterem / koordynatorem.
  • Pomoc koordynatora w kontakcie z właścicielem zakwaterowania.
  • Pomoc koordynatora w nagłych przypadkach.

Wymagane dokumenty:

  • Świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryka.
  • Aktualny SEP.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 22 859 02 16 lub +48 451 048 587

lub adres email: cv@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.
Wyłącz okno

    *pole wymagane