Do góry

Monter Instalator / Stolarz

Miejsce pracy: Kalundborg

Opis stanowiska:

  • Montaż systemowych ścian, drzwi, okien i sufitów w budynkach przemysłowych
  • Instalacja paneli ściennych i sufitowych z blachy powlekanej
  • Montaż paneli systemowych, zapewniających szybkie i precyzyjne instalacje
  • Wykorzystanie specjalnych profili konstrukcyjnych do budowy ścian i sufitów wewnętrznych
  • Realizacja montażu zgodnie z wymogami przemysłowymi
  • Tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych przestrzeni przemysłowych z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów i technologii montażowych dla branży farmaceutycznej

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi takich jak wkrętarka, wyrzynarka, wiertarka, metrówka
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane
  • Wykształcenie średnie, preferowane w zawodzie stolarza

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny 2 miesiące)
  • Wynagrodzenie: 150 DKK za godzinę brutto (po okresie próbnym 160 DKK brutto)
  • Dzienna dieta w wysokości 200 DKK netto
  • Zwroty za dojazdy do pracy oraz do i z Polski
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Danii
  • Premia wakacyjna (Ferie Penge)
  • Godziny pracy: 7:00 – 17:00
  • Termin rozpoczęcia pracy: Od zara

Więcej informacji pod numerem: +48 22 859 02 16 i +48 500 050 595

Zachęcamy do przesyłania cv: cv@jobs.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *pole wymagane