Ślusarz / Mechanik w fabryce produkującej materiały izolacyjne

Human Resources Poland Sp z o.o.

Firma Human Resources Poland sp. z o.o. (Hr.pl), od 2000 roku z sukcesem zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie rekrutacji, selekcji, pracy tymczasowej i outsourcingu dla firm polskich i zagranicznych. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów.
Pomagamy we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i zatrudnienia. Naszym klientom gwarantujemy dopasowanych i odpowiedzialnych pracowników, bez względu na to, czy usługa dotyczy pracy tymczasowej, outsourcingu czy rekrutacji specjalistów.

Miejsce pracy: Erpfendorf (tirol)

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie napraw i serwisów maszyn produkcyjnych,
  • Dokonywanie przeglądów maszyn,
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Prace modernizacyjne i konserwacyjne,
  • Obsługa maszyn zgodnie z ich instrukcjami.
  • Maszyny i urządzenia w fabryce produkującej materiały izolacji termicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie Kierunkowe,
  • Motywacja i chęć do pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Gotowość do podjęcia pracy za granica,
  • Znajomość języka niemieckiego w piśmie i mowie – Min B1,
  • Prawo jazdy i własny środek lokomocji .

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 3000 do 3250 netto euro miesięcznie* i obejmuje
  • Stawkę godzinową 17,38€ brutto
  • 26,40€ diety netto za przepracowany dzień
  • 15€ netto dodatku mieszkaniowego za przepracowany dzień

Dodatkowo:

  • Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 50% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
  • Dodatki zmianowe
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski – 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie – koszt 430-460 € w zależności od standardu pokoju i regionu
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Więcej informacji pod tel.:

Biuro:+48 22 859 02 16
Komórka:+48 500 050 595

Dostępni jesteśmy dla Państwa:
poniedziałek-czwartek 9.00- 17.00
piątek 8.00 – 17.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa

Administratorem Twoich danych osobowych jest HUMAN RESOURCES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93, 02-797 Warszawa, Polska. W razie jakiś wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami pod adresem: info@hr.pl lub administrator@hr.pl. Dowiedz się więcej.

    *pole wymagane